Ďalšie vysoké víťazstvo mladších dorasteniek

Kategórie

Mladšie dorastenky michalovskej Iuventy sú pri chuti. V piatkovej dohrávke štrnásteho kola najvyššej súťaže doma porazili delený tím TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 45:11 a opäť sa tak vrátili na prvé miesto v tabuľke. Rovnako sa darilo aj starším dorastenkám, ktoré vyhrali 31:19 a takisto sú v priebežnej tabuľke na prvom mieste.

Strelecky sa pri mladších dorastenkách najviac darilo dvanásťgólovej Babrbore Sabovovej a deväťgólovej Timee Valiskej, pri starších dorastenkách tím najviac gólmi potiahla deväťgólová Ema Lukáčová. Naše dorastenky budú v hre aj v sobotu, kedy ich čakajú zápasy v Bytči.

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 45:11 (25:6)
Pok. hody: 0/0 – 3/2. Vylúčené: 3:2. Rozhodovali: Richvalský a Marián Harman.
MŠK IUVENTA: Marukhnych, Kubičinová – Valiska 9, Sabovová 12, Cuperová, Sopúchová, Sinaiová 1, A. Kamberovič 1, Vajanská, Berešová 2, Čuvanová, V. Čižmariková 5, Paľová 4, Šimková 3, Szatmáry 5, Hotovčinová 1.
TJ STROJÁR/ŠKH: Bačová – Antolik 4, Šišoláková 1, Kubeňáková 1, Mrázová 3/1, Jurkovičová 1, Pavlíková, Kaňková 1/1.

Tréner Dušan Daniš: “Ja musím dievčatá pochváliť. Druhý zápas po sebe sme dosiahli vysoké víťazstvo a som strašne rád, že sa nám to podarilo aj tým spôsobom, že si zahrala každá jedna hráčka. Bolo to dôležité z toho aspektu, že nás už zajtra čaká ťažký zápas v Bytči.”

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 31:19 (16:9)
Pok. hody: 1/1 – 4/3. Vylúčené: 4 – 3. Rozhodovali: Richvalský a Marián Harman.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Tomovčíková – Polievková 7, Dmytrenková 1, Soskyda 2, Lukáčová 9, Dmytročenková, Kováčová, Stanková, Kobová 1 , Jegorovová 1, Hlivová 4, L. Čižmariková 5/1, Cabanová, J. Rebičová.
TJ STROJÁR/ŠKH: Kaňková – Oravcová, Antolik, Šmahliková 5, Mrázová 9/3, Kuračková, Bačová, Balaščíková 3, Tomaškovičová 2.

Tréner Milan Adi:

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.