Ďalšie vysoké víťazstvo mladších dorasteniek

Kategórie

Mladšie dorastenky michalovskej Iuventy sú pri chuti. V piatkovej dohrávke štrnásteho kola najvyššej súťaže doma porazili delený tím TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 45:11 a opäť sa tak vrátili na prvé miesto v tabuľke. Rovnako sa darilo aj starším dorastenkám, ktoré vyhrali 31:19 a takisto sú v priebežnej tabuľke na prvom mieste.

Strelecky sa pri mladších dorastenkách najviac darilo dvanásťgólovej Babrbore Sabovovej a deväťgólovej Timee Valiskej, pri starších dorastenkách tím najviac gólmi potiahla deväťgólová Ema Lukáčová. Naše dorastenky budú v hre aj v sobotu, kedy ich čakajú zápasy v Bytči.

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 45:11 (25:6)
Pok. hody: 0/0 – 3/2. Vylúčené: 3:2. Rozhodovali: Richvalský a Marián Harman.
MŠK IUVENTA: Marukhnych, Kubičinová – Valiska 9, Sabovová 12, Cuperová, Sopúchová, Sinaiová 1, A. Kamberovič 1, Vajanská, Berešová 2, Čuvanová, V. Čižmariková 5, Paľová 4, Šimková 3, Szatmáry 5, Hotovčinová 1.
TJ STROJÁR/ŠKH: Bačová – Antolik 4, Šišoláková 1, Kubeňáková 1, Mrázová 3/1, Jurkovičová 1, Pavlíková, Kaňková 1/1.

Tréner Dušan Daniš: “Ja musím dievčatá pochváliť. Druhý zápas po sebe sme dosiahli vysoké víťazstvo a som strašne rád, že sa nám to podarilo aj tým spôsobom, že si zahrala každá jedna hráčka. Bolo to dôležité z toho aspektu, že nás už zajtra čaká ťažký zápas v Bytči.”

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 31:19 (16:9)
Pok. hody: 1/1 – 4/3. Vylúčené: 4 – 3. Rozhodovali: Richvalský a Marián Harman.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Tomovčíková – Polievková 7, Dmytrenková 1, Soskyda 2, Lukáčová 9, Dmytročenková, Kováčová, Stanková, Kobová 1 , Jegorovová 1, Hlivová 4, L. Čižmariková 5/1, Cabanová, J. Rebičová.
TJ STROJÁR/ŠKH: Kaňková – Oravcová, Antolik, Šmahliková 5, Mrázová 9/3, Kuračková, Bačová, Balaščíková 3, Tomaškovičová 2.

Tréner Milan Adi:

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.