Dorastenky na víťaznej vlne aj po zápasoch v Prešove

Kategórie

Naše dorastenecké tímy si udržali svoju stopercentnosť aj po víkendových dueloch desiateho kola najvyšších súťaží. Dosiahli tak desiate víťazstvá, keď tentoraz uspeli na horúcej pôde ŠŠK Prešov. Staršie dorastenky zvíťazili hlavne vďaka výbornému prvému polčasu 32:20 (18:12), mladšie zvíťazili ešte dominantnejším spôsobom, keď Prešov zdemolovali 34:17. Aj ony rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase, ktorý vyhrali 17:3!!!

Staršie dorastenky
ŠŠK Prešov – MŠK Iuventa Michalovce 20:32 (12:18)
Pok. hody: 4/4 – 8/7. Vylúčené: 4 – 2, navyše Musietsová (Prešov) priama červená karta. Rozhodovali: Soláriková a M. Cibere.
MŠK IUVENTA: Cabanová, Tomovčíková – Tokárová, Polievková 6, Lukáčová 6, Dmytročenková, Kováčová, Kobová 1, Jegorová, Hlivová 3, L. Čižmariková 9/6, J. Rebičová 1, Rohaľová 6/1.

Tréner Milan Adi: “Nám vyšli začiatky oboch polčasov. Tam treba hľadať dôvody nášho víťazstvá. V prvom polčase sme súperovi dokázali ujsť na šesť gólov a na začiatku druhého sme to navýšili. Mali sme síce aj hluché úseky, zápas sme ale zaslúžene zvládli a domov si odniesli dva cenné body.”

Mladšie dorastenky

ŠŠK Prešov – MŠK Iuventa Michalovce 17:34 (3:17)
Pok. hody: 2/2 – 4/3. Vylúčené: 2 – 4. Rozhodovali: M. Cibere a Soláriková.
MŠK IUVENTA: Marukhnych, Kubičinová – Valiská 4, J. Kamberovič 2, Sabovová 11/2, Cuperová 3, Sopúchová, Padová, Sinaiová, A. Kamberovič 6, Beréšová 1, V. Čižmariková 1, Paľová 3, Šimková 3.

Tréner Dušan Daniš: “Výborný bol z našej strany hlavne prvý polčas, v ktorom sme inkasovali iba tri góly. Fungovalo nám všetko – dobre chytala brankárka, výborne sme bránili a takisto sa nám darilo aj v útoku. V druhom polčase prišlo k prestriedaniu a náš výkon už nebol taký kvalitný. Teší ma ale vysoké víťazstvo na pôde ťažkého súpera.”

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Vranovská odveta pre Slovenky

Hádzanárky Slovenska zakončili tohtotýždňové sústredenie na východe republiky víťazstvom. V sobotňajšej odvete medzištátneho priateľského dvojzápasu vyhrali vo Vranove nad Topľou

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.