Dorastenky s výhrami v Malackách

Kategórie

Naše dorastenecké výbery sa po predsviatkových prehrách v Šali opäť vrátili na víťaznú vlnu. V stretnutiach 23.kola najvyšších súťaži zabodovali naplno, keď na pôde deleného tímu Malaciek a Rohožníka vyhrali tak staršie dorastenky, ako aj mladšie. Staršie dorastenky vyhrali hladko 43:16, čím si upevnili druhú priečku v tabuľke. Mladšie dorastenky sa trochu potrápili, domov ale takisto po výhre 25:22 doniesli dva body.

Mladšie dorastenky
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MŠK Iuventa Michalovce 22:25 (10:13)
Pok. hody: 4/2 – 3/2. Vylúčené: 1 – 2.
MŠK IUVENTA: Kubičinová, Cabanová – J. Kamberovič, Paľová 1, T. Szatmáry 5, Sabovová 5/1, Valisková 4, Antolíková 1, Marukhnych 3, Berešová, Sopúchová, Kováčová, A. Kamberovič 4, V. Čižmariková, Rohaľová 2.

Tréner Dušan Daniš: “Bolo dôležité, že sme počas celého zápasu boli v miernom vedení. Vyhrávali sme aj o štyri góly. Škoda, že sa nám nepodarilo vtedy zlomiť zápas na našu stranu skôr. Výsledok mohol byť v náš prospech vyšší. Mali sme dobré fázy v zápase, ale aj horšie, kedy sme sa dopúšťali zbytočných technických chýb a unáhlenej streľby. Z toho pramenili aj chyby v obrane.”

Staršie dorastenky
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MŠK Iuventa Michalovce 16:43 (9:28)
Pok. hody: 2/1 – 0/. Vylúčené: 4 – 7.
MŠK IUVENTA: Tomovčíková, Cabanová – Kováčová, Hlivová 1, Yehorová 2, Polievková 8, Kohučová 6, L. Čižmariková 4, Chepyková 1, J. Rebičová 3, Kobová 2, Dmytrenko 4, Boyrysevyč 10, Rohaľová 2.

Tréner Milan Adi: “Celý týždeň sme v rámci tréningu skúšali vysunutú obranu jeden – dva – tri, ktorú sme použili aj v samotnom zápase.  Dievčatá v obrane pracovali veľmi dobre. Súper mal problém sa presadiť, z čoho pramenili naše rýchle kontry. Mali sme dobrý vstup do zápasu a z toho sme sa odrazili aj do ďalšieho priebehu. Čaká nás ešte deväť zápasov, najbližšie Dunajská Streda a s tým sa musíme vysporiadať, a dobre sa pripraviť na ťažkého súpera.”

 

Viac na preskúmanie

Ženy

Príďte s nami prepísať históriu!

Hádzanárky našej IUVENTY majú šancu na prvý prienik medzi osem najlepších v európskom pohári. Doteraz bol ich strop osemfinále, ku

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.