Dorastenky s výhrami v Malackách

Kategórie

Naše dorastenecké výbery sa po predsviatkových prehrách v Šali opäť vrátili na víťaznú vlnu. V stretnutiach 23.kola najvyšších súťaži zabodovali naplno, keď na pôde deleného tímu Malaciek a Rohožníka vyhrali tak staršie dorastenky, ako aj mladšie. Staršie dorastenky vyhrali hladko 43:16, čím si upevnili druhú priečku v tabuľke. Mladšie dorastenky sa trochu potrápili, domov ale takisto po výhre 25:22 doniesli dva body.

Mladšie dorastenky
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MŠK Iuventa Michalovce 22:25 (10:13)
Pok. hody: 4/2 – 3/2. Vylúčené: 1 – 2.
MŠK IUVENTA: Kubičinová, Cabanová – J. Kamberovič, Paľová 1, T. Szatmáry 5, Sabovová 5/1, Valisková 4, Antolíková 1, Marukhnych 3, Berešová, Sopúchová, Kováčová, A. Kamberovič 4, V. Čižmariková, Rohaľová 2.

Tréner Dušan Daniš: “Bolo dôležité, že sme počas celého zápasu boli v miernom vedení. Vyhrávali sme aj o štyri góly. Škoda, že sa nám nepodarilo vtedy zlomiť zápas na našu stranu skôr. Výsledok mohol byť v náš prospech vyšší. Mali sme dobré fázy v zápase, ale aj horšie, kedy sme sa dopúšťali zbytočných technických chýb a unáhlenej streľby. Z toho pramenili aj chyby v obrane.”

Staršie dorastenky
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – MŠK Iuventa Michalovce 16:43 (9:28)
Pok. hody: 2/1 – 0/. Vylúčené: 4 – 7.
MŠK IUVENTA: Tomovčíková, Cabanová – Kováčová, Hlivová 1, Yehorová 2, Polievková 8, Kohučová 6, L. Čižmariková 4, Chepyková 1, J. Rebičová 3, Kobová 2, Dmytrenko 4, Boyrysevyč 10, Rohaľová 2.

Tréner Milan Adi: “Celý týždeň sme v rámci tréningu skúšali vysunutú obranu jeden – dva – tri, ktorú sme použili aj v samotnom zápase.  Dievčatá v obrane pracovali veľmi dobre. Súper mal problém sa presadiť, z čoho pramenili naše rýchle kontry. Mali sme dobrý vstup do zápasu a z toho sme sa odrazili aj do ďalšieho priebehu. Čaká nás ešte deväť zápasov, najbližšie Dunajská Streda a s tým sa musíme vysporiadať, a dobre sa pripraviť na ťažkého súpera.”

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.