Iuventa na trip nejde

Kategórie

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce mali tento týždeň v stredu a vo štvrtok absolvovať dvojzápas MOL ligy za hranicami Slovenska. V stredu mali hrať v Zlíne, vo štvrtok v Písku. Človek mieni, koronavírus mení. Družstvo malo kontakt s pozitívne testovanou osobou na COVID-19. Z týchto dôvodov je výjazd zrušený.

„Vzhľadom k skutočnosti, že družstvo bolo v kontakte s pozitívne testovanou osobou, sme inak ani konať nemohli. Tento týždeň absolvujeme testovania. Aktuálne sú všetci bez príznakov a na Antigénových testoch boli negatívni. Veríme teda, že aj po výsledkoch PCR testov sa vrátime do normálneho režimu. Reprezentantky pôjdu na zraz a kvalifikáciu. Ostatní sa budeme pripravovať na záverečnú časť sezóny,“ poznamenal športový riaditeľ a súčasne aj tréner Iuventy Jan Beňadik. My len dodajme, že nateraz stále platí zápasový program po reprezentačnej prestávke, teda, že najbližší duel, ktorý nás čaká, by sme mali hrať v stredu 24. marca proti Mostu.

Viac na preskúmanie

Galéria

Päť víťazstiev žiačok nad Košicami

Ďalšími zápasmi prebiehali počas minulého víkendu turnajovým spôsobom Krajské majstrovstvá Slovenska starších a mladších žiačok. Ďalší z turnajov sa uskutočnil v našej Chemkostav

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.