Staršie žiačky na štvrtej priečke

Kategórie

Staršie žiačky MŠK Iuventa Michalovce zaznamenali na druhom turnaji semifinále majstrovstiev Slovenska hranom v ich Chemkostav aréne dve prehry a jednu remízu. Najskôr nestačili na celky AS Trenčín (21:24) a MHK Bytča (24:29), v poslednom zápase turnaja zaznamenali remízu 24:24 s Partizánskym, ktorá ich posunula v tabuľke Košického, Prešovského, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja na štvrté miesto a na majstrovstvách Slovenska si tak zahrajú v skupine o piate až ôsme miesto.

MŠK Iuventa Michalovce – AS Trenčín 21:24 (4:12)
MŠK IUVENTA: Farkašová – Šramková 3, Karpáčová, Hamlíková 2, Nistorová 3, Dlugošová 6/2, Besterciová, Ondrušová 1, Mitrová 4, N. Szatmáry, Petrašková, 2 Pirčová, Horňáková, Sklárová, Mezeiová, Poznarová.

MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 24:29 (13:17)
MŠK IUVENTA: Farkašová – Šramková, Karpáčová 2, Hamlíková 4, Nistorová 7, Dlugošová 3/1, Besterciová, Jakubčáková, Ondrušová, Mitrová 2, N. Szatmáry, Petrašková 2, Pirčová 2, Horňáková, Sklárová, Očenášová 2.

MŠK Iuventa Michalovce – HK Slávia Partizánske 24:24 (15:12)
MŠK IUVENTA: Farkašová – Karpáčová 1, Hamlíková, Nistorová 5, Dlugošová 8/1, Besterciová, Jakubčáková, Ondrušová 3, Mitrová 1, N. Szatmáry, Petrašková 4/2, Pirčová, Horňáková, Sklárová 1, Očenášová, Poznarová 1.

 

Viac na preskúmanie

Ženy

Iuventa po Ostrave dobyla aj Šaľu

Aj napriek veľmi ťažkému žrebu sú hádzanárky Iuventy Michalovce stopercentné aj po troch odohraných zápasoch. Zverenky trénera Petra Dávida v

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.