Víťazstvá dorasteniek v Trebišove

Kategórie

V stredajších predohrávkach deviateho kola najvyšších súťaží uspeli naše dorastenky. Tie priniesli z neďalekého Trebišova všetky štyri body. Mladšie dorastenky zdolali Štart 30:23 a staršie 40:13, čím si upevnili prvú priečku v tabuľke. Naše dorastenecké výbery budú v hre o ligové body tohto roku ešte raz a to v piatok 17. novembra, kedy ich v hlavnom meste čakajú zápasy jedenásteho kola s ŠKP.

Mladšie dorastenky
Štart Trebišov – MŠK Iuventa Michalovce 23:30 (13:17)
Pok. hody: 6/3 – 1/0. Vylúčené: 2 – 3. Rozhodovali: Vydra a Soláriková.
MŠK IUVENTA: Lazorak, Kubičinová – Vargová, Foľtová, J. Kamberovič 2, Mirmanová, Cuperová 4, Sopúchová 5, Čurmová 1, Padová 6, Farkašová, Sinaiová 5, Vrábeľová 1, Babinčáková, D. Holejová 2, Hotovčinová 4.

Tréner Milan Adi: “Po tých dvoch víkendových zápasoch, kedy sme hrali celkom dobre, prišiel zápas, s ktorým som spokojný nebol. Aj keď sme vyhrali, no víťazstvo sme skôr utrpeli. Aj keď sme hrali bez dvoch dievčat zo základu, náš výkon mal vyzerať lepšie. Myslím, že súpera sme podcenili. Tešia ma dva body a to, že si zahrali všetky dievčatá. Bolo tam veľa chýb v obrane, v útoku sme strácali ľahké lopty. Verím, že sa dievčatá dajú dokopy a cez víkend na turnaji v Poľsku podajú iné výkony.”

Staršie dorastenky
Štart Trebišov – MŠK Iuventa Michalovce 13:40 (4:19)
Pok. hody: 4/3 – 4/2. Vylúčené: 2 – 3. Rozhodovali: Vydra a Soláriková.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Tomovčíková – Valiska 4, Lukáčová 8/1, Kobová 2, Krylová 3/1, L. Čižmariková 4, Gefertová 7, V. Čižmariková 1, Krasnianska 5, Paľová 1, T. Szatmáry 5.

Tréner Dušan Daniš: “Dôležité bolo, že sme nič nepodcenili. Som rád, že sme splnili rolu favorita a že si zahrala každá hráčka. Dôležité sú body a tie sme získali.”

 

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Staršie dorastenky lídrom ligy

Staršie dorastenky michalovskej Iuventy sa po siedmom kole najvyššej súťaže prepracovali na prvé miesto v tabuľke. Obhajkyne titulu vyhrali v zápase siedmeho

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.