Víťazstvo a prehra starších žiačok v Trenčíne

Kategórie

Naše staršie žiačky si okrem ligového zápasu v Košiciach zahrali počas minulého víkendu aj v súťaži Východ a Stred Slovenska, keď sa predstavili na pôde Trenčína. Spod hradu Matúša Čáka sa nakoniec vracali s výhrou a prehrou.

Najskôr podľahli A tímu Trenčína vysoko 11:32. Zaujímavosťou je, že do gólovej listiny sa zapísali iba dve hráčky Iuventy – deväťgólová Sofia Sinayová a dvojgólová Diana Padová. Naše staršie žiačky si všetko vynahradili v druhom zápase, v ktorom zdolali B tím Trenčína 20:8. V tomto zápase bola ich najlepšou strelkyňou päťgólová Diana Holejová, sestra kanonierky nášho ženského tímu Adriany.

HK AS Trenčín A – MŠK Iuventa Michalovce 32:11 (14:7)
MŠK IUVENTA: Matišinová, Gibasová – Danilovičová, Osipčáková, D. Holejová, Padová 2, Mirmanová, Čarnoká, Vrábľová, Sinaiová 9, Vargová, Babinčáková, Očková.

HK AS Trenčín B – MŠK Iuventa Michalovce 8:20 (3:6)
MŠK IUVENTA: Matišinová, Gibasová – Danilovičová 2, Osipčáková 3, D. Holejová 5/1, Padová 4, Mirmanová 2, Čarnoká, Vrábľová, Sinaiová 4, Vargová, Babinčáková, Očková.

Viac na preskúmanie

Dorastenky

Po prvom kole na treťom a piatom mieste

Počas minulého víkendu odštartovali najvyššie súťaže starších a mladších dorasteniek. Našim dievčatám sa v prvom kole darilo, keď si z

Ženy

Presvedčivé víťazstvo nad Plzňou

Hádzanárky  MŠK Iuventa Michalovce zvíťazili v zápase ôsmeho kola MOL ligy nad DHC Plzeň presvedčivo 41:19 a nielenže natiahli svoju

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.