Štyri body starších dorasteniek

Kategórie

Aj keď v dorasteneckých súťažiach je tento týždeň reprezentačná prestávka, v hre boli naše staršie dorastenky, ktoré dokonca odohrali dva zápasy. Na svojej pôde najskôr privítali v dohrávke deviateho kola tím THA Martin/SMF Žilina 39:12. S týmto celkom odohrali aj predohrávaný duel 22.kola, ktorý sa síce mal hrať na pôde súpera, po dohode klubov sa ale hral u nás. Naše staršie dorky zvíťazili opäť hladko 38:17 a po týchto dvoch výhrach sa znova dostali na prvé miesto v tabuľke.

Dohrávka 9. kolo
MŠK Iuventa Michalovce – THA Martin/SMF Žilina 39:12 (21:3)
Pok. hody: 2/2 – 3/1. Vylúčené: 4 – 1. Rozhodovali: Kanaloš a Štefan.
MŠK IUVENTA: Tomovčíková, Cabanová – Valiska 2, Polievková 11, Dmytrenková 7, Soskyda 2, Dmytročenková, V. Kováčová 1/1, Stanková, Sinaiová, Kobová 5, Kolovská 3, Jegorovová, Rohaľová 5/1, Šimková 3, Szatmáry.
THA/SMF: Kulová – Vašková, Brezniaková 4, Lišková 5, A. Kováčová 2/1, Mikulovská 1, Harániová, Tomaščíková, Trnková, Juríková.

Predohrávka 22. kola
THA Martin/SMF Žilina – MŠK Iuventa Michalovce 17:38 (8:18) – hralo sa v Michalovciach.
Pok. hody: 1/1 – 2/2. Vylúčené: 1 – 2. Rozhodovali: Kanaloš a Štefan.
THA/SMF: Kulová – Vašková 1, Brezniaková, Lišková 2, A. Kováčová 2/1, Mikulovská 5, Harániová 1, Tomaščíková 6, Trnková, Juríková.
MŠK IUVENTA: Tomovčíková, Cabanová – Valiska 9, Polievková 5, Dmytročenková 4, V. Kováčová 4/1, Stanková, Sinaiová 2, Kobová 4, Jegorovová, Rohaľová 2, Šimková, Szatmáry 6/1, Čuvanová 2.

Tréner Milan Adi: „V prvom rade by som sa chcel poďakovať súperovi, ktorý nám vyšiel v ústrety a mohli sme tak hrať dvakrát doma. K zápasom. Boli to pre nás ľahšie zápasy, ktoré sme výsledkovo zvládli. Aj keď sa v našej hre vyskytli aj nedostatky, som spokojný so štyrmi bodmi, ale aj s tým, že sme sa vrátili na prvé miesto v tabuľke. To ale budeme musieť potvrdzovať v ďalších dueloch, ktoré nás čakajú a budú určite náročnejšie.“

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.