Elche vypadlo vo štvrťfinále Kráľovského pohára po sedmičkovej dráme

Kategórie

Náš súper vo finále EHF Európskeho pohára Atticgo BM Elche vypadol zo španielskeho Kráľovského pohára. Víťaz základnej časti španielskej ligy prehral vo štvrťfinále s Costa del Sol Malaga po pokutových hodoch 34:35. V normálnom hracom čase skončil duel 25:25, po predĺžení 29:29. Najlepšou strelkyňou tímu bola opäť ostrá spojka Danila So Delgado, ktorá strelila jedenásť gólov, päť pridala aj nestárnuca Brazílčanka Nascimento. Zápas sa hral na neutrálnej pôde v San Sebastiane.

Atticgo BM Elche čaká ešte do dvojzápasu s našim tímom odvetný semifinálový duel s Conservas Orbe Rubensa BM Porriño. Prvý prehral na pôde súpera 26:27. Odvetný zápas, ktorý bude aj generálkou na prvý finálový duel s Iuventou, sa odohrá v stredu od 20.00 hod. Prvý finálový zápas medzi Elche a Michalovcami sa odohrá už túto nedeľu presne na poludnie na pôde španielskeho tímu. Odveta sa bude hrať v piatok 24.mája o 18.00 hod. v Chemkostav aréne.

Atticgo BM Elche – Costa del Sol Málaga 33:34 po pok. hodoch (11:11, 25:25, 29:29)
ATTICGO BM: Morales, Carratú – Žukovová 1, Agulló, van Zilj 3, Oppedal 2, Guilabert 1, Méndez 2, So Delgado 11, Benítez 3, Wolfs 2, Bernabé 3, Nascimento 5, Rosa, Moré.

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

MOL Liga

MOL lige zvoní umieračik

Na slovenskú ženskú hádzanú sa rúti ďalšia katastrofa. Reálne totiž hrozí, že nasledujúci 22.ročník MOL ligy, teda spoločnej súťaže Češiek

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.