Vysoké víťazstvá dorasteniek nad Bytčou

Kategórie

Počas víkendu okrem žiačok a žien uspeli aj naše dorastenky. Tie privítali v rámci 25. kola celky MHK Bytča a opäť všetky body ostali doma. Mladšie dorastenky oplatili Bytči prehru z jej palubovky, keď vyhrali 38:23 a naďalej tak bojujú o miesto v prvej trojke. To patrí aj starším dorastenkám, ktoré zvíťazili 32:23.

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 38:23 (17:9)
MŠK IUVENTA: Marukhnych, Kubičinová, Cabanová – Paľová 4, T. Szatmáry, J. Kamberovič, Berešová 5, Sabovová 11/6, Valisková 2, Soskyda 4, Šimková 1, Sopúchová 1, Chepyk 1, A. Kamberovič 2, V. Čižmariková 3, Rohaľová 4.

Tréner Dušan Daniš: “Po prehre tam som očakával ťažší zápas. Dievčatá k tomu ale pristúpili veľmi dobre a som rád, že sme vysoko vyhrali.”

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 32:23 (16:11)
MŠK IUVENTA: Jakubiková, Tomovčíková – Kováčová 1, Hlivová, Tokárová, Olha, Polievková 8, Kohučová 5, L. Čižmariková 2,  Chepyk 2, J. Rebičová, Kobová, Dmytrenko, Borysevyčová 8,  Gajdošová 1, Soskyda 5.

Tréner Milan Adi: “Teší ma akurát víťazstvo. Začali sme dobre, potom sme sa ale prispôsobili hre súpera. Nedôrazne sme bránili, nepremieňali sme šance a preto sa Bytča dlhšie držala v hre o body. Nakoniec sme ale vyhrali, no ako som povedal, tešia ma akurát dva body.”

Viac na preskúmanie

Reprezentácia

Tesná prehra s Rumunskom

Slovenské hádzanárky odohrali na 23. majstrovstvách sveta hráčok do 20 rokov v Slovinsku (22. 6. – 3. 7. 2022) vyrovnané

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.