Vysoké víťazstvá dorasteniek nad Bytčou

Kategórie

Počas víkendu okrem žiačok a žien uspeli aj naše dorastenky. Tie privítali v rámci 25. kola celky MHK Bytča a opäť všetky body ostali doma. Mladšie dorastenky oplatili Bytči prehru z jej palubovky, keď vyhrali 38:23 a naďalej tak bojujú o miesto v prvej trojke. To patrí aj starším dorastenkám, ktoré zvíťazili 32:23.

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 38:23 (17:9)
MŠK IUVENTA: Marukhnych, Kubičinová, Cabanová – Paľová 4, T. Szatmáry, J. Kamberovič, Berešová 5, Sabovová 11/6, Valisková 2, Soskyda 4, Šimková 1, Sopúchová 1, Chepyk 1, A. Kamberovič 2, V. Čižmariková 3, Rohaľová 4.

Tréner Dušan Daniš: “Po prehre tam som očakával ťažší zápas. Dievčatá k tomu ale pristúpili veľmi dobre a som rád, že sme vysoko vyhrali.”

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – MHK Bytča 32:23 (16:11)
MŠK IUVENTA: Jakubiková, Tomovčíková – Kováčová 1, Hlivová, Tokárová, Olha, Polievková 8, Kohučová 5, L. Čižmariková 2,  Chepyk 2, J. Rebičová, Kobová, Dmytrenko, Borysevyčová 8,  Gajdošová 1, Soskyda 5.

Tréner Milan Adi: “Teší ma akurát víťazstvo. Začali sme dobre, potom sme sa ale prispôsobili hre súpera. Nedôrazne sme bránili, nepremieňali sme šance a preto sa Bytča dlhšie držala v hre o body. Nakoniec sme ale vyhrali, no ako som povedal, tešia ma akurát dva body.”

Viac na preskúmanie

Ženy

V Písku nakoniec nehráme

Hádzanárky Iuventy Michalovce nasledujúci víkend vstúpia na európsku pohárovú scénu. Na ihrisku francúzskeho Paris 92 ich čaká dvojzápas Európskej ligy.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.