Staršie dorastenky zosadili lídra, tretia prehra mladších dorasteniek

Kategórie

Naše staršie dorastenky sa aj po štvrtom kole vezú na víťaznej vlne. V šlágri tohto kola porazili doma celok HC Tatran Stupava  23:20, čím ho zosadili z prvého miesta v tabuľke. Strelecky sa darilo predovšetkým osemgólovej Iryne Krasnianskej. Už menej sa darilo mladším dorastenkám, ktoré po prehre 25:30 zaknihovali tretiu porážku v rade. Mladším dorastenkám nepomohlo ani deväť gólov Zuzany Hotovčinovej. Najbližie sa naše dorastenky predstavia v Trenčíne.

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava 25:30 (15:14)
Pok. hody: 3/2 – 8/6. Vylúčené: 1 – 0. Rozhodovali: Vydra a Soláriková.
MŠK IUVENTA: Lazorak, Kubičinová – Vargová, Foltová, Osipčáková, J. Kamberovič 2, Sopúchová 1, Čurmová, Padová 1, Farkašová, Sinaiová 3, Vrábeľová 1, Šimková 1, D. Holejová, Hotovčinová 9/2, A. Kamberovič 7.

Tréner Milan Adi: “Je to pre nás tretia prehra v rade a tá nás všetkých mrzí. Prehra mrzí z toho hľadiska, že sme štyridsať minút nehrali zle. Potom sme ale doplatili na tie chyby, na ktoré sme doplácali aj ďalšie zápasy – technické chyby a nepremenené šance. Ako hovorím, je to tretia prehra a musíme niečo zmeniť. Z dobrého výkonu pol zápasu sa totiž v takýchto vyrovnaných zápasoch z výhry tešiť nebudeme…”

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava 23:20 (11:9)
Pok. hody: 3/2 – 5/4. Vylúčené: 5 – 3. Rozhodovali: Vydra a Soláriková.
MŠK IUVENTA: Jakubiková, Tomovčíková – Rebičová, Soskyda 2, Valiska 1, Lukáčová 6, Krylová, Hlivová, L. Čižmariková 1, Geffertová 1, V. Čižmariková 1, Krasnianska 8/2, Paľová 2, Szatmáry 1.

Tréner Dušan Daniš: “Hrali sme proti kvalitnému súperovi, ktorého hráčky hrajú pravidelne aj prvú ligu žien. Tieto nadobudnuté skúsenosti sa v zápase ukázali. Aj preto som rád v toto víťazstvo. Napriek tomu nie som spokojný s niektorými vecami. Urobili sme dosť veľa chýb, takisto sme nepremenili viaceré šance. Náš výkon teda do ďalšieho zápasu v Trenčíne musíme zlepšiť.”

 

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.