Staršie dorastenky s ôsmym víťazstvom v rade, mladšie so štvrtým

Kategórie

Staršie dorastenky michalovskej Iuventy sa naďalej vezú na víťaznej vlne. Zverenky trénera Dušana Daniša vyhrali aj v ôsmom zápase sezóny, keď v 8. kole najvyššej súťaže porazili celok ŠŠK SLŠ Prešov hladko 34:16. Uspeli aj mladšie dorastenky, ktoré zvíťazili 36:26 a dosiahli tak štvrté víťazstvo v rade. Naše dorastenecké tímy sa na domácej pôde predstavia aj zajtra, t.j. v nedeľu 5. novembra, kedy ich čakajú predohrávané súboje desiateho kola proti celku SMF HK Žilina. Súboj starších dorasteniek začne od 10.00 hod., mladšie prídu na rad o 11.45 hod.

Staršie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov 34:16 (16:7)
Pok. hody: 1/1 – 4/2. Vylúčené: 3 – 2. Rozhodovali: Marián Harman a Bednár.
MŠK IUVENTA: Jakubíková, Tomovčíková, Cabanová – Valiska 2, Sabovová 5/1, Soskyda 3, Lukáčová 3, Krylová 1, Hlivová 2, L.Čižmariková 2, Geffertová 2, V. Čižmariková 6, Krasnianská 3, Rebičová, Paľová 3, Szatmáry 2.

Tréner Dušan Daniš: “Osobne som čakal ťažší zápas skrz toho, že súperove hráčky hrávajú aj za prvoligové ženy. Nám ale výborne vyšiel úvod zápasu a z toho sme sa odrazili. Som strašne rád, že si zahrala každá jedna hráčka a duel sme doviedli do víťazného konca.”

Mladšie dorastenky
MŠK Iuventa Michalovce – ŠŠK SLŠ Prešov 36:26 (17:10)
Pok. hody: 4/3 – 7/5. Vylúčené: 4 – 3. Rozhodovali: Marián Harman a Bednár.
MŠK IUVENTA: Hricová, Lazorak, Kubičinová – Foľtová, J. Kamberovič 8, Mirmanová, Cuperová 1, Sopúchová, Čurmová 1, Padová 2, Sinaiová 2, Vrábeľová 2, Šimková 3, Hotovčinová 5, A. Kamberovič 10.

Tréner Milan Adi: “Som spokojný. Od úvodu sme si vybudovali slušný náskok, ktorý sme celý polčas kontrolovali. V druhom polčase sme náskok ešte navýšili. Myslím si, že sme boli lepším tímom a vyhrali zaslúžene. Som rád aj za fakt, že si zahrala každá hráčka a ušetrili sme tak sily pred náročným nedeľným zápasom s lídrom súťaže zo Žiliny.”

 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.