Hlasujte za naše hráčky v ankete “Najlepšia sedmička”

Kategórie

Po roku je tu opäť anketa Slovenského zväzu hádzanej “Najlepšia sedmička”. Aj v roku 2022 rozhodnú o najlepších svojimi hlasmi fanúšikovia. Hádzanárski priaznivci budú môcť hlasovať od štvrtka od 20. apríla od 12.00 h, keď sa spustilo hlasovanie na webe slovakhandball.

Z hlasov odborníkov, predstaviteľov klubov a zástupcov médií vzišli nominácie, v kategóriách Najlepší hádzanár, resp. hádzanárka Slovenska za rok 2022 päťčlenné, pri jednotlivých postoch, talentoch a najlepších v ligových súťažiach trojčlenné. V každej si môže hlasujúci vybrať jedného z kandidátov. Hlasovanie potrvá do polnoci 10. mája, potom budú známi víťazi jednotlivých kategórií. Hlasovať môžete za viaceré naše hráčky. Pri ľavom krídle je to Martina Popovcová, pri strednej spojke Patrícia Wollingerová, pri pravej spojke naša budúcu posila Veronika Habánková, pri pravom krídle Bibiana Štefaniková, pri najlepšej hráčke MOL ligy Patrícia Wollingerová a Naira Almeidová a pri najlepšej hráčke Slovenska zase Patrícia Wollingerová.

Autor: slovakhandball.sk

Viac na preskúmanie

Aktuality

V semifinále Slovenského pohára do Stupavy

V sídle Slovenského zväzu hádzanej sa v utorok vyžreboval nový ročník Slovenského pohára žien a mužov. V ženskej kategórii sa do súťaže prihlásili len

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.