Nové rubriky zvýšia kvalitu našej stránky

Kategórie

Ako ste si isto všimli, naša stránka prechádza výraznou obmenou. Snažíme sa vám priblížiť život v našom klube prostredníctvom viacerých rubrík.

Prvé dve sme predstavili v minulých dňoch. Ide o rubriku „Naši bývalí v zahraničí“ a rubriku nášho šéftrénera mládeže Dušana Daniša, ktorý sa bude spätne obzerať za MOL ligou. Treťou rubrikou je „Slovo o súperovi“, ktorú budeme dávať pravidelne pred každým naším zápasom a predstavíme vám v nej najbližšieho súpera ženského tímu. No a štvrtou je predstavovanie našich hráčok prostredníctvom ankety a fotografií.

Našou snahou ale je stránku rozširovať aj o ďalšie rubriky. Jednou z nich bude rubrika „Čo nového v mládeži“, ktorú odštartujeme hneď, ako bude naše mladi umožnené trénovať a hrávať. Šiestou rubrikou je obnovenie rozhovorov na aktuálnu tému, ktorú sme v minulosti nazvali „7 otázok pre…“. Nezabúdame ani na minulosť klubu. Aj preto pripravujeme siedmu rubriku, pod názvom „História Iuventy“, v ktorej by sme vám radi zmapovali najväčšie úspechy klubu ako takého. Aj tú spustíme v najbližších dňoch. Máte sa teda na čo tešiť… 

Zdieľať tento článok

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email
Share on print

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.