Nové rubriky zvýšia kvalitu našej stránky

Kategórie

Ako ste si isto všimli, naša stránka prechádza výraznou obmenou. Snažíme sa vám priblížiť život v našom klube prostredníctvom viacerých rubrík.

Prvé dve sme predstavili v minulých dňoch. Ide o rubriku „Naši bývalí v zahraničí“ a rubriku nášho šéftrénera mládeže Dušana Daniša, ktorý sa bude spätne obzerať za MOL ligou. Treťou rubrikou je „Slovo o súperovi“, ktorú budeme dávať pravidelne pred každým naším zápasom a predstavíme vám v nej najbližšieho súpera ženského tímu. No a štvrtou je predstavovanie našich hráčok prostredníctvom ankety a fotografií.

Našou snahou ale je stránku rozširovať aj o ďalšie rubriky. Jednou z nich bude rubrika „Čo nového v mládeži“, ktorú odštartujeme hneď, ako bude naše mladi umožnené trénovať a hrávať. Šiestou rubrikou je obnovenie rozhovorov na aktuálnu tému, ktorú sme v minulosti nazvali „7 otázok pre…“. Nezabúdame ani na minulosť klubu. Aj preto pripravujeme siedmu rubriku, pod názvom „História Iuventy“, v ktorej by sme vám radi zmapovali najväčšie úspechy klubu ako takého. Aj tú spustíme v najbližších dňoch. Máte sa teda na čo tešiť… 

Viac na preskúmanie

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.