Rebičovej šesť gólov, Habánkovej dva

Kategórie

Počas týždňa sa darilo našim budúcim posilám. Strelecky vynikli tak Marianna Rebičová, ako aj Veronika Habánková. Rebičová zaznamenala v šlágri prvého tímu s druhým proti lídrovi Superligy Zaglebie Lubin v drese MKS Lublin šesť gólov, no nezabránila prehre 22:28. Lublin tak musí na potvrdenie druhého miesta v sobotu zdolať Kobierzyce. Strelecky sa darilo aj Veronike Habánkovej. Tá v drese maďarskej Kisvárdy skórovala dvakrát pri prehre svojho tímu s Ferencvárošom Budapešť 22:33. Ďalšia naša bývalá hráčka Nikoleta Trúnková vyšla strelecky naprázdno.

Nórsky Kristiansand, kde zastáva pozíciu asistenta Tomáš Hlavatý, zvládol aj druhé semifinále domácej ligovej súťaže a po výhre 37:22 v Larviku postúpil do finále. Naopak, prvé finále nevyšlo v Taliansku tímu Jomi Salerno, keď prehralo na palubovke družstva Erice 23:29, Vladimíra Bajčiová skórovala za zdolané raz.

Viac na preskúmanie

Žiačky

Enjoy Handball Cup deň 2.

V telocvični Gymnázia Pavla Horova pokračuje v sobotu druhým dňom turnaj mladších žiačok Enjoy Handball Cup. Výsledky budeme postupne dopĺňať…

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.