Vladimíra Bajčiová novou posilou talianskeho vicemajstra

Kategórie

Nový klub už má aj posledná šiesta hráčka, ktorá sa po tejto sezóne rozlúčila s našim klubom. Vladimíra Bajčiová sa upísala talianskému vicemajstrovi Jomi Salerno. Tím z juhu Talianska tak bude po Michalovciach druhým zamestnávateľ 23-ročnej slovenskej reprezentantky, ktorá sa rozhodla po úspešnom ťažení v tejto sezóne ochutnať zahraničný chlebík.

Jomi Salerno je osemnásobným talianskym šampiónom. Naposledy sa z titulu tešil v sezóne 2020/21. V minulej jeho púť za obhajobou skončila až vo finále play-off, kedy nestačil na tím SSV Brixen Sudtirol. Tomu podľahlo Salerno 1:2 na zápasy. Okrem Vladimíry Bajčiovej opustí náš tím po sezóne ďalšia šestica hráčok. Päť z nich si vybralo za ďalšie pôsobisko zahraničie. Adriana Holejová sa upísala francúzskemu Nice, Marianna Rebičová poľskému Lublinu a Nikoleta Trúnková maďarskej Kisvárde. Dres menia aj Čiernohorky – Ivana Godečová sa vracia do Podgorice a Milica Trifunovičová podpísala zmluvu s francúzskym druholigovým HAC Handball.

Viac na preskúmanie

Žiačky

Staršie žiačky bez prehry do semifinále MSR

Cez predĺžený víkend sa uskutočnil druhý turnaj krajských majstrovstiev Slovenska Prešovského a Košického kraja v kategórii staršie žiačky. Naše dievčatá odohrali na

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.