Vladimíra Bajčiová novou posilou talianskeho vicemajstra

Kategórie

Nový klub už má aj posledná šiesta hráčka, ktorá sa po tejto sezóne rozlúčila s našim klubom. Vladimíra Bajčiová sa upísala talianskému vicemajstrovi Jomi Salerno. Tím z juhu Talianska tak bude po Michalovciach druhým zamestnávateľ 23-ročnej slovenskej reprezentantky, ktorá sa rozhodla po úspešnom ťažení v tejto sezóne ochutnať zahraničný chlebík.

Jomi Salerno je osemnásobným talianskym šampiónom. Naposledy sa z titulu tešil v sezóne 2020/21. V minulej jeho púť za obhajobou skončila až vo finále play-off, kedy nestačil na tím SSV Brixen Sudtirol. Tomu podľahlo Salerno 1:2 na zápasy. Okrem Vladimíry Bajčiovej opustí náš tím po sezóne ďalšia šestica hráčok. Päť z nich si vybralo za ďalšie pôsobisko zahraničie. Adriana Holejová sa upísala francúzskemu Nice, Marianna Rebičová poľskému Lublinu a Nikoleta Trúnková maďarskej Kisvárde. Dres menia aj Čiernohorky – Ivana Godečová sa vracia do Podgorice a Milica Trifunovičová podpísala zmluvu s francúzskym druholigovým HAC Handball.

Viac na preskúmanie

MOL Liga

Víťazstvá favorizovaných tímov

V troch stredajších predohrávkach šiesteho kola MOL ligy potvrdili papierové prognózy všetci traja favoriti. Slavia Praha zdolala na svojej pôde Kynžvart

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Získajte čerstvé informácie priamo do svojej e-mailovej schránky

Sledujte nás na Facebooku

Získajte vždy aktuálne informácie a nepremeškajte súťaže o atraktívne ceny.